Okna

Obserwowaliśmy z bliska jak na przestrzeni lat rynek stolarki otworowej ulegał diametralnemu przeobrażeniu. Byliśmy niejako uczestnikiem tej transformacji. Obecnie standardem stały się okna trzyszybowe o podwyższonych parametrach izolacyjności termicznej warunkujące zatrzymanie komfortowego ciepła w naszych domach. Najlepsze technologie w tym kierunku dostarczają nam systemy profili okiennych VEKA, Salamander, BluEvolution, Gealan wspomagane systemami okuć ROTO, MACO, Wink-Haus, Siegnia oraz G-U.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

OKNA PCV

VEKA Softline 82

Konstrukcja profili Softline 82 charakteryzuje się niezwykle staranną i estetyczną linią projektową oraz wielokomorową konstrukcją. Dzięki temu osiąga bardzo niskie współczynniki przenikania ciepła (zarówno dla szyby, jak i dla całego okna). Elegancka forma z lekko zaokrąglonym kształtem odpowiada z kolei za elegancję i najwyższej klasy design, czyniąc Softline 82 produktem niezwykłym pod każdym względem. Doskonałym do wykorzystania w budownictwie energooszczędnym oraz pasywnym.

SALAMANDER Streamline 76

Doskonały wybór dla osób ceniących sobie elegancję i komfort. Okna stworzone w oparciu o system Streamline 76 łączą w sobie maksymalne bezpieczeństwo, wysoką izolację termiczną i akustyczną. Odporne na działanie czynników zewnętrznych, charakteryzujące się intensywnym, białym kolorem. 

BluEvolution 92

Gwarancja najwyższej efektywności energetycznej. Rozwiązanie łączy w sobie nowoczesne technologie, funkcjonalność i świetny design, dając w efekcie okna najwyższej klasy. Cechą charakterystyczną systemu jest ekstremalnie śnieżnobiała barwa i połysk profili.

Okna Aluminium

MB-104 Passive

System spełnia wszelkie wymagania stawiane stolarce otworowej stosowanej w budownictwie pasywnym, co potwierdzają certyfikaty Instytutu Domów Pasywnych PHI Darmstadt. System służy do wykonywania elementów zabudowy zewnętrznej.

MB-60/60HI

Idealny do produkcji okien, drzwi, wiatrołapów, witryn oraz różnego typu konstrukcji przestrzennych. W systemie zastosowano profilowane przekładki termiczne z poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym. 

Okna drewniane

Podkreślają ciepło domowego ogniska i są doskonałą barierą dla deszczu, wiatru czy zmiennej temperatury.
Sprawdź czym wyróżniają się nasze okna drewniane. 

Sekret wytrzymałości oraz idealnych parametrów naszych okien tkwi w starannie dobranym, klejonym warstwowo drewnie. Każdy z systemów tworzony jest z trzech lub czterech warstw drewna. Charakteryzuje się wysokimi parametrami termoizolacyjnymi.

Dodatkową ochronę i żywotność zapewnia kilka warstw wysokiej klasy powłok lakierniczych.

Wyselekcjonowane profile

Stolarka Naturo produkowana jest z wielu gatunków drewna takich jak sosna, świerk, meranti, modrzew czy dąb. Drewno ma odpowiednią wilgotność oraz jest klejone trój lub czterowarstwowe, dzięki czemu  jest bardzo trwałe.

Termoizolacja

Bardzo dobre uszczelnienie oraz szerokość profilu sprawiają, że okna drewniane charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami cieplnymi. Termoizolację z łatwością można podnieść poprzez montaż trzech szyb czy ciepłej ramki dystansowej.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo i żywotność użytkowania zapewniają najlepsze okucia. Umożliwiają one również wygodne otwieranie i zamykanie.

Design

Okna i drzwi dostępne są w kilkunastu kolorach. Z łatwością można zatem je dopasować do wyglądu budynku i stylu wnętrz. Do okien polecamy szprosy – do wyboru wewnątrzszybowe, naklejane, naklejane + duplex, konstrukcyjne.

Naszym klientom oferujemy kilka różnych systemów w najlepszych wariantach. Możliwość wyboru sprawia, że każdy znajdzie okna czy  drzwi, które idealnie wkomponują się w jego inwestycję. Tym bardziej, że drewno dostępne jest w kilkunastu kolorach transparentnych i kilkudziesięciu z palety RAL.

Oferujemy także szereg dodatków do okien i drzwi drewnianych.

System Naturo 68 może dodatkowo zostać wyposażony w nakładkę aluminiową RenoLINE, natomiast system Naturo 76 w nakładkę aluminiową RenoLINE lub GeminiCLASSIC. Polecamy: Naturo 68Naturo 76Naturo 88!